Rejestracja Online


Szanowni Państwo!

Witamy w systemie internetowej rejestracji nowych Partnerów Incom Group SA. Formularz rejestracyjny składa się z 9 etapów, podczas których zbierane są dane niezbędne do rozpoczęcia współpracy. W każdej części znajdą Państwo opis pomocny w wypełnianiu formularza. Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich części. Pomiędzy poszczególnymi etapami rejestracji można się poruszać przy pomocy przycisków Dalej i Wstecz.

Po wprowadzeniu danych i przesłaniu formularza do Incom Group SA zostanie wygenerowana Umowa Handlowa wraz z załącznikami, niezbędna do rozpoczęcia współpracy. Prosimy o przesłanie ich pocztą lub dostarczenie osobiście wraz z kopią decyzji nadania numeru NIP na adres:

INCOM GROUP SA
ul. Mokronoska 6, 52-407 Wrocław
z dopiskiem "Dokumenty rejestracyjne"

Informacja dla nowych klientów - tel. +48 71 358 80 50

Po zakończeniu procesu rejestracji zostanie Państwu przydzielony dedykowany opiekun handlowy oraz otrzymają Państwo hasła dostępowe do naszego systemu sprzedaży internetowej Incom Online, w którym będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą, cenami a także dokonywać zakupów, sprawdzać stan płatności itd.

Administratorem danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) jest Incom Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu 52-407 przy ul. Mokronoskiej 6. Dane przetwarzane są w celu rejestracji nowych partnerów oraz zawarcia umowy. Podanie danych jest niezbędne zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli nie zgadzają się Państwo z Polityką Prywatności serwisu rejestracja.incomgroup.pl prosimy o opuszczenie strony.